Program Terapii “TU i TERAZ”. Jak żyć żeby nie pić?

Program Terapii “TU i TERAZ”. Jak żyć żeby nie pić?

Ideą, która przyświecała tworzeniu programu terapeutycznego “TU i TERAZ”, i która jest konsekwentnie realizowana w naszym Ośrodku jest to, aby osoby, które u nas pracują (kierownictwo, kadra terapeutyczna, inni pracownicy) posiadały nie tylko wiedzę teoretyczną lecz również same doświadczyły skutków choroby alkoholowej.  Opracowaliśmy innowacyjny i niezwykle skuteczny program terapeutyczny Tu i Teraz, który nie tylko odpowiada na pytanie:

Co to jest choroba alkoholowa?

Ważnym elementem naszego programu jest odpowiedź na pytanie:

Jak żyć żeby nie pić?

Program “Tu i Teraz” skierowany jest zarówno indywidualnie do każdego uczestnika terapii, jak również do grupy osób wzajemnie sobie pomagających w osiągnięciu trzeźwości. Poruszamy w nim ważne aspekty życia rodzinnego, społecznego, zawodowego, rozwoju osobistego i rozwoju duchowego. Jeśli zdecydujesz się, że pragniesz do nas dołączyć szukając pomocy dla siebie lub najbliższej osoby, bardzo szybko odczujesz, że Jesteś nam równie potrzebny, jak my Tobie.

Wzajemna praca, szacunek, zrozumienie i przede wszystkim jedność w dążeniu do celu, jakim jest życie w trzeźwości są gwarantami osiągnięcia sukcesu.

Jeżeli uważasz, że do podjęcia właściwej decyzji niezbędna Ci jest pomoc i wiedza fachowa odnośnie naszego programu skontaktuj się z nami, udzielimy wszelkich informacji.

Na nas też kiedyś czekali trzeźwi alkoholicy, aby pomóc.

W trakcie terapi będziesz uczestniczył w dwunastu spotkaniach z alkoholikami o wieloletnim stażu trzeźwości, wielu spośród nich swoje pierwsze trzeźwe kroki stawiało w naszym ośrodku. Podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją.

Po zakończonej terapii stacjonarnej, przez początkowy najtrudniejszy okres abstynencji przejdziesz bezpiecznie dzięki fachowej pomocy naszych terapeutów, zaprzyjaźnisz się ze sobą, nauczysz się bez lęku mówić prawdę o sobie i w pełni zrozumiesz znaczenie słowa szacunek dla siebie. Alkoholizm to choroba, która zmienia nasze życie- z nami dowiesz się, że zmiana ta jest na lepsze.

Zmagasz się z problemem alkoholowym? Nie musisz mierzyć się z nim sam. W Tu i Teraz doskonale wiemy jak trudna jest to walka. Pozwól sobie pomóc! Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas. To nic Cię nie kosztuje, a może być najważniejszym krokiem w Twojej drodze do trzeźwości

Czekamy na Twój telefon

Zadzwoń
+48 12-625 04 20 (Stacjonarny),
+48 669 969 209 (Komórka),
+48 669 969 409 (Maria).

Napisz do nas, podaj swój numer telefonu, oddzwonimy

biuro@tuiteraz.org.pl

image_pdfDrukuj do PDFimage_printWydrukuj