Leczenie alkoholizmu w Krakowie
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

+48 669 969 209 lub +48 12 625 04 20

Opinie. Listy. Historie.

Strona Główna / Opinie. Listy. Historie.

Bogdan

+48 697 794 517

Mogłem na nowo odzyskać wiarę w samego siebie oraz nadzieję, radość i uśmiech na każdy kolejny dzień. Życiem nie rządzi przypadek i nic w życiu nie dzieje się przypadkowo.

Marysia

+48 607 609 095

Mam na imię Maria i jestem alkoholiczką. Każdy chory człowiek ma prawo do godnego leczenia. Dla mnie najtrudniejszy był ten pierwszy krok. Dziś to wiem, że był to krok do wolności. Dzisiaj jestem wdzięczna Bogu, że trafiłam pod skrzydła terapii “Tu i Teraz”. Bo na terapii dowiedziałam się, że alkoholizm jest chorobą i że można go jak każdą inna chorobę leczyć. Dostałam narzędzia, drogowskazy oraz wiedzę jak sobie radzić w życiu bez alkoholu. To na terapii dowiedziałam się, że nareszcie ktoś mnie rozumie i że nie jestem sama. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, osoby współuzależnione, zyskałam wielu wspaniałych przyjaciół. Wiem, że skoro udaje się innym ludziom (poznałam wielu ludzi z wieloletnim stażem trzeźwości) to i ja mam wielką szansę być trzeźwa po wsze czasy. Dziś nie wstydzę się swojej choroby, dobrze mi się z nią żyje, chodzę z podniesioną dumnie głową. Jestem bardzo wdzięczna założycielowi ośrodka za stworzenie tego magicznego miejsca. Miejsca ciszy a jednocześnie pełnego magicznej mocy, miłości, serdeczności i ciepła rodzinnego. W każdy czwartek mogę spotkać się ze znajomymi właśnie tutaj, a to daje mi wiarę , że kroczę odpowiednią drogą. Bardzo wdzięczna Marysia 607 609 095

Alek

*48 605 337 615

Nie ma się czego wstydzić. Trzeba się przyznać samemu sobie i innym że jest się chorym. Można nawet nie zdawać sobie sprawy z tego że jest się chorym na chorobę straszną, chorobę śmiertelną i nie uleczalną. Ale to jest jedna jedyna choroba śmiertelna z którą można żyć, żyć szczęśliwie i wspaniale. Wystarczy tylko nie pić…… nigdy nie pić, ani jednego łyka alkoholu. Sam nie przestaniesz. Nie dasz rady. Zaufaj tym co potrafią Ci pomóc i tym którzy doświadczają nowego życia. Szczęśliwy bo żyję

Urszula

+48 607 860 830

Szczęśliwe życie, młodość, miłość, mąż i żona ? dziecko. Marzenia przyszłości, dobre, pełne wyzwań, śmiałe i nagle niezauważenie, powoli lecz stanowczo osuwanie się w picie. Nie chciałam wiedzieć i widzieć, jak każdy chciałam być szczęśliwa, nie wyszłam przecież za mężczyznę pijącego! Koszmar picia opisywany na tysiące sposobów… Cierpienie w samotności, bo przecież to wstyd. Udawanie kogoś innego. Przebudzenie oczywiście tylko moje. Bóg czuwa, teraz to czuję, ale nie wtedy gdy bywa dobrze, bo to zawdzięczamy samym sobie. Biorę więc byka za rogi, bo: ?Kochać i tracić, pragnąć i żałować padać boleśnie i znów się podnosić krzyczeć tęsknocie: precz! i błagać: prowadź! oto jest życie: nic, a jakże dosyć…? Bo chcę żyć i ratować kochanego człowieka. Zatracam własną tożsamość, niczego nie chcę dla siebie. Uczę się krok po kroku, muszę poprowadzić go ku wyzdrowieniu. Nie mam nawet świadomości, że to choroba. Znajduję ludzi, instytucje, literaturę. Brnę przez ten swój koszmar. Lekarze, szpitale, zaszywanie, hipnoza, odtrucia, odtrucia, i co? Prawie nic, bo to tylko ja chcę a mój alkoholik upada i upada. Światełko w tunelu, są terapie, na których uczą żyć od nowa. Jedna terapia, druga terapia, znowu terapia… Prostuje się ale upada… Gdzie do diabła jest Bóg i dlaczego na to pozwala? Może i czemuś jestem winna ja, ale moje dziecko? Bóg przygląda się i kieruje. Następna terapia, ludzie mówią, że ta jest dla najbardziej opornych. Terapia ?Tu i Teraz?, o Wacku mówią, że jest najlepszy. A więc próbujemy, bo ja tracę już siły. Mój alkoholik ma już dosyć swojego picia, umęczony umysł, ciało, dusza, zgadza się dosyć łatwo. On na terapii a ja próbuję odzyskać siebie i radość życia. Spotykam ludzi takich jak ja, obolałych, doświadczonych piciem, rozumiemy się w pół słowa. Zdumienie, że nie jestem sama ?taka i z tym?. My naznaczeni alkoholizmem z wiarą, że można nie pić i żyć! Uczepiona ludzi, którzy tu bywają i trzeźwieją razem z alkoholikiem. Trzeźwienie jest tak samo trudne i bolesne jak picie ale finisz jest inny… Spokój, trzeźwy dom, radość i iskry, nawet dziecko wybacza. Trzeźwy ojciec to ojciec prawdziwy. Ja wiem kim jestem dzięki terapii męża, grupie AA, Al-Anon i Wackowi ? człowiekowi z Misją. Moja rodzina jest szczęśliwa, mijają już dwa lata trzeźwości męża. Mądry, dobry, szlachetny człowiek ? alkoholik. Życie nabiera nowych wartości, Bóg czuwa i czuwał. Dzięki mu za to, że zaprowadził nas tu….

Ula

+48 663 344 999

Nikt nie domyśla się nawet ile bólu, ile lęku kryje mały przyjazny uśmiech, udawany spokój. Nikt nie widzi łez w smutnych oczach gdy na moment odwracam głowę, gdy przez chwilę jestem sama, prawdziwa. Współuzależnienie to też choroba. Z arsenału ról i masek wybieram tą, która najlepiej pasuje do otoczenia i sytuacji. Mistrzyni kamuflażu. Nikt nigdy nie odkrył mojego cierpienia. Oskar za dwadzieścia parę lat mistrzowskiej gry aktorskiej. Nagle wszystko się zmienia, mąż chce zmienić swoje życie. Telefon i przyjazny głos: Terapie Tu i Teraz, słucham, mam na imię Wacek i od tego wszystko się zaczęło. Jedziemy, ja pełna nadziei, mąż pełen obaw ale chyba szczęśliwy, że podjął tę decyzję. Świat nieśmiało nabiera barw. Pierwsze spotkanie i rozmowa z Wackiem, która przynosi spokój i ukojenie, umacnia wiarę w to, że tym razem będzie dobrze, że zaczyna się nasze nowe życie. Jestem Ci wdzięczna Wacku za Twój uśmiech szczery i jasny, za nadzieje, która nie gasła, za pocieszenia i mądre słowa co zapadają w rozum i serce. I za to na Przyszłości miejsce.

Jestem również wdzięczna za możliwość spotkań z innymi osobami współuzależnionymi, z żonami i mężami alkoholików. W tym czasie kiedy mój mąż ma cotygodniowe spotkania z osobami będącymi po terapii w klinice TU i TERAZ, ja mam swoje spotkania z innymi współuzależnionymi, które dają mi nadzieję, siłę i radość. Spotykam osoby, które wiedzą o czym mówię, bo przeżyły i przeżywają to samo co ja.

Urszula (żona alkoholika z 2-letnim stażem trzeźwości) Jeśli chcesz porozmawiać, zadzwoń: 0-663 344 999

Sebastian

33 lata

Dzięki terapii znalazłem spokój, dostrzegłem błędy, których wcześniej nie zauważałem, poznałem mechanizmy uzależnienia, narzędzia do walki z alkoholizmem i wspaniałych ludzi z podobnym problemem. Na chwilę obecną jestem przekonany, że terapia doskonale przygotowała mnie do dalszego podążania drogą trzeźwego życia ale ostateczny rezultat pokaże życie. Polecam klinikę dlatego, że jestem przekonany o skuteczności terapii prowadzonej w “Tu i Teraz”

Paweł

37 lat

Gdybym miał polecić komuś ośrodek najpierw opowiedziałbym jak wspaniały człowiek prowadzi ten ośrodek. Terapeuci nie dość że posiadają ogromną wiedzę to sposób przekazu odnosi rewelacyjne skutki, panuje tzw. domowa atmosfera. Pacjenci są otoczeni bardzo miłą opieką, człowiek nie czuje się tutaj samotny, nie jest sam ze swoim problemem . I najważniejsze ? nie wolno zwlekać z przyjazdem do “Tu i Teraz”.

Sebastian

Stałem się innym człowiekiem. Spokojnym pewnym siebie. Dużo się dowiedziałem o chorobie alkoholowej. I tego na co zwracać uwagę i o co dbać aby żyć trzeźwo. Polecam za: rodzinną atmosferę, wspaniałe wyżywienie, profesjonalizm terapeutów.

Paweł

40 lat

Terapia dała mi nowe spojrzenie na otaczający mnie świat i problemy, które okazały się mniejsze i nie godne pocieszania a wręcz zapijania alkoholem. Terapia dała mi możliwość poznania mojej choroby i narzędzia do walki z nią. Dała mi też pewność, że wszystko można lepiej załatwić bez alkoholu poprawiając znacząco radość życia. Taką terapię mógłbym polecić wielu potrzebującym osobą z uwagi na ciepło całego personelu, wielką ich troskę oraz przyjaźń. Ponadto za godne traktowanie każdego pensjonariusza oraz fachowe podejście terapeutów do jednostkowych problemów każdego z nas.

Paweł Pierzchała

Jelenia Góra

Nie bylem pacjentem kliniki ale jestem znajomym wacka znam go z osieczan mimo tego ze moja droga byla kręta dzis nie pije i wiele zawdzieczam Wackowi dziekuje

Maciek

NE kresy

U WACKA BYŁEM PÓŹNĄ WIOSNĄ 2010R. Wiosna była późna, dla mnie jesień. Od 3 lat, chociaż nie zawsze jest łatwo, wiosnę mam w sobie. To jak słowa piosenki: Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.

Daniela

+48 694 861 090

Terapię ukończyłam miesiąc temu. W klinice “TU i TERAZ” dzięki wspaniałym terapeutom i dobremu programowi moja szansa na życie stała się realna. Przyjazna atmosfera, wspaniałe kierownictwo, wspaniali terapeuci oraz pozostali pracownicy sprawili to, że tu w tej klinice uleczyłam swoją duszę. Poznałam nową jakość wiary i uwierzyłam w siebie. Nie bez wpływu były warunki w jakich odbywała się sama terapia. Przytulne pokoje, bardzo dobre warunki sanitarne, urozmaicone posiłki. Duże znaczenie dla mnie osobiście miała liczebność grupy, mniejsza ilość sprzyjała lepszej komunikacji z terapeutami i kontaktami w grupie. Dodatkowym atutem było też to, że można swobodnie korzystać z internetu i telefonów komórkowych. Klinika znajduje się w spokojnym i uroczym miejscu w Krakowie, co sprzyja możliwości tak bardzo potrzebnego wyciszenia się. Polecam.

Maria

To miejsce i te warsztaty to coś co umacnia moją trzeźwość, umacnia mnie w przekonaniu, że zdrowy egoizm i częste bycie z samym sobą spowodowało, że żyje mi się o wiele łatwiej.

List 1

Rodzina 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

List 2

Rodzina 2

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

List 3

Rodzina 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

List 4

Rodzina 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

List 5

Rodzina 5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

Historia 1

Autor 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

Historia 2

Autor 2

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

Historia 3

Autor 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Historia 4

Autor 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

Sed condimentum aliquet urna non dictum. Praesent nisl quam, ultricies a eleifend quis, venenatis non enim. Sed nulla ligula, mollis vel consequat id, scelerisque vitae lectus. Quisque faucibus dolor lorem, ut pharetra lacus cursus sed. Etiam fringilla varius pharetra. Duis sed sodales nibh. Nam fringilla leo et pretium lobortis. Donec at massa lacinia, bibendum justo non, finibus est. Morbi aliquet mi iaculis, facilisis dui at, tempus odio.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

Historia 5

Autor 5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut a est aliquam, pretium sapien eget, venenatis ipsum. Quisque gravida lacinia arcu sed dignissim. Aenean ante lorem, tristique et vehicula eu, gravida sit amet augue. Nam sodales mi mattis laoreet sagittis. Morbi sed semper velit, id semper ex. Fusce ultricies ipsum gravida, eleifend magna vel, semper ligula. Maecenas urna risus, vehicula eu massa non, sodales hendrerit metus. Proin ac viverra diam. Nunc vel nisi vel nisl gravida rutrum. Nam dapibus consectetur augue ullamcorper tincidunt. Integer vitae tortor auctor, porttitor nibh non, cursus mi. Nunc aliquet nisl augue, id hendrerit diam bibendum nec.

In nec leo ac mi vehicula mollis. Etiam ut diam vel ex hendrerit tincidunt. Integer a scelerisque massa. Donec orci enim, cursus sit amet ligula eu, condimentum ultrices orci. Quisque sagittis mi sed erat venenatis, ac blandit erat aliquet. Praesent sit amet consequat neque, vel vulputate est. Maecenas diam enim, dignissim tristique hendrerit quis, rhoncus a tellus. Sed luctus vel odio non accumsan. Vivamus eleifend dictum nisl vitae fermentum. Vivamus dapibus dolor ut placerat mollis. In eleifend, ante eget gravida scelerisque, velit mi aliquam enim, sed malesuada turpis leo et justo. Praesent blandit eget erat ut rutrum.

Aliquam posuere felis magna, sed congue nisl egestas ac. Fusce aliquet pretium diam non condimentum. Sed ante felis, euismod vel leo eu, semper tempus massa. Nam sagittis laoreet euismod. Duis id nisl gravida, euismod mauris eget, blandit lacus. Phasellus semper elementum nisl, id laoreet tellus ullamcorper nec. Suspendisse potenti. Vivamus maximus scelerisque iaculis. Nullam sed orci a lacus ultrices scelerisque. Mauris quis mi sit amet urna porttitor luctus.

Sed ex ante, suscipit et fermentum in, tincidunt quis dui. Quisque eu ex ac nisi vestibulum pellentesque. Mauris quis ipsum lobortis, lobortis magna non, tincidunt magna. Ut consequat nibh ipsum, sed dictum felis sodales id. Nullam turpis neque, hendrerit in fringilla vitae, efficitur quis enim. Aliquam erat volutpat. Nam a rhoncus turpis, vel placerat augue. Aliquam iaculis leo et pellentesque placerat. Nam gravida diam ac odio sodales accumsan. Etiam egestas ante eget urna faucibus fringilla.

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Tu możesz napisać swoje opinie odnośnie terapii w Ośrodku „TU i TERAZ” lub podzielić się swoją historią. Jeśli chcesz to możesz dołączyć telefon – dla kogoś z osób cierpiących rozmowa z Tobą będzie kołem ratunkowym…

ADRES

Prywatny Ośrodek Uzależnień
Terapie „TU i TERAZ”

ul. Zakamycze 37A
30-240 Kraków

GODZINY OTWARCIA

Kontakt telefoniczny 24/7
Zadzwoń do nas, a jeśli numer
będzie zajęty, oddzwonimy.