Leczenie alkoholizmu prywatnie – dlaczego warto?

Leczenie alkoholizmu prywatnie – dlaczego warto?

Prywatny Ośrodek Uzależnień Terapie “TU i TERAZ” specjalizuje się na leczeniu uzależnienia od alkoholu. Prowadzona stacjonarna terapia alkoholowa uczy Klientów jak radzić sobie z emocjami, z konfliktami, z rzeczywistością i najważniejsze – jak żyć, żeby nie pić.

Zalety terapii alkoholowej w prywatnym ośrodku

Całkowita anonimowość i dyskrecja

To jest podstawowa zasada leczenia w prywatnej placówce. Anonimowość gwarantuje, że dane osobowe pacjenta — imię, nazwisko, praca, stan cywilny — nigdy nie zostaną ujawnione. Do zachowania należytej tajemnicy zobowiązani są terapeuci i personel ośrodka.

Doświadczona kadra terapeutyczna

Terapeuci TU i TERAZ oprócz bogatej wiedzy teoretycznej dotyczącej terapie uzależnień posiadają osobiste doświadczenie choroby alkoholowej, na własnej skórze doświadczyli przykrych i bolesnych skutków alkoholizmu. Pracując z osobami uzależnionymi szczerze chcą i potrafią pomóc innym alkoholikom w osiągnięciu trzeźwości. Bardzo ważne, że specjaliści mają ogromną doświadczenie jak poradzić sobie z pacjentem w trakcie odwyku alkoholowego.

poradnia leczenia alkoholizmu

Wysoki standard – przyjazne otoczenie i domowa atmosfera

Prywatny Ośrodek Uzależnień Terapie „TU i TERAZ” znajduje się na obrzeżu Krakowa w okolicach Lasu Wolskiego. Piękna miejscowość tworzy specyficzny mikroklimat, spokój i wyjątkowo przyjazna okolica stwarzają idealne warunki dla zdrowienia. Inny ważny czynnik skutecznego leczenia – panująca w Ośrodku domowa i rodzinna atmosfera. Terapie „TU i TERAZ” jest idealnym miejscem dla małej grupy pacjentów – do 12 osób. Jest to podstawa efektywnego prowadzenia terapii alkoholowej.

Innowacyjny i skuteczny program terapeutyczny

Program terapeutyczny skierowany jest zarówno indywidualnie do każdego uczestnika terapii, jak również do grupy osób wzajemnie sobie pomagających w osiągnięciu trzeźwości.

Leczenie alkoholizmu w Ośrodku „TU i TERAZ”— terapia dla osób uzależnionych nastawiona na pozytywne wyniki. Możliwość odzyskania poczucia własnej wartości, pewności siebie i razem z tym — pozbycia się poczucia winy i krzywdy, lęków i obaw – to jest unikatowa motywacja do zmian. Każdy klient Ośrodku jest otoczony uwagą, opieką i szacunkiem do swej osoby. Właśnie tak bardzo zabrakło tego ciepła i szacunku w życiu opętanym alkoholem. Wzajemna praca, szacunek, zrozumienie i przede wszystkim jedność w dążeniu do celu, jakim jest życie w trzeźwości są gwarantami osiągnięcia sukcesu.

Jeśli dotyczy Cię problem alkoholowy, nie wiesz jak poradzić sobie — skontaktuj się z nami! Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Dzięki skutecznej terapii w ośrodku TU i TERAZ zawsze możliwe jest rozpoczęcie trzeźwego wartościowego życia.

image_pdfDrukuj do PDFimage_printWydrukuj