Kochani zapraszamy na majowy miting rocznicowy

Zapraszamy wszystkich do naszej Kliniki 2.05.2013 r. o godzinie 19.00 Świętujemy 7 rocznic trzeźwości.
ŚWIĘTOWAĆ BĘDZIEMY ROCZNICE TRZEŹWOŚCI:
I ROCZNICĘ TRZEŹWOŚCI:
AGNIESZKI I WOJTKA
II ROCZNICĘ TRZEŹWOŚCI STASIA
III ROCZNICĘ TRZEŹWOŚCI:
KLAUDII, ZOSI I JANA
V ROCZNICĘ TRZEŹWOŚCI MARYSI
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO SPĘDZENIA CZWARTKOWEGO WIECZORU Z NAMI!