Wrześniowe rocznice

Zgodnie z naszym zwyczajem, jak co miesiąc zapraszamy wszystkich na wyjątkowy miting rocznicowy. Tym razem odbędzie się się on w czwartek 06.09., serdecznie wszystkich zapraszamy!
Jola, Adam i Janusz podzielą się z nami swoimi odczuciami z pierwszego trzeźwego roku.
Drugą rocznicę trzeźwości obchodzili będą Olek, Grzegorz i Paweł.
Trzy trzeźwe lata mają już za sobą Adam, Grześ, Zenek i Marcin.
Czwartą rocznicę będą Swiętować Janusz i Jacek.
Piątą rocznicę trzeźwości obchodzi Joanna.
Wszystkim z całego serca gratulujemy i dziękujemy, że chcą dzielić się z nami swoją radością!