Uroczysty mityng rocznicowy 04 10 2012 r

Serdecznie zapraszamy wszystkich do obchodzenia z nami uroczystego mityngu, podczas którego, jak co miesiąc będziemy świętować rocznice naszych absolwentów.
W tym miesiącu pierwszą rocznicę trzeźwości będą obchodzili Janusz, Paweł i Janusz.
Drugą rocznicę świętować będą Alicja i Marek.
Trzecią rocznicę obchodził będzie Tadeusz.
Natomiast już czterech trzeźwych lat będziemy gratulować Jadwidze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tak ważnych dniach zdecydowali się być razem z nami!