Podziękowania

Tradycyjnie w pierwszy czwartek miesiąca spotkaliśmy się, by wspólnie uczcić kolejne rocznice trzeźwości naszych absolwentów. Mieliśmy okazję złożyć gratulacje i życzenia dalszej wytrwałości w trzeźwieniu 15 jubilatom.
Obchodziliśmy również IX rocznicę grupy „TU i TERAZ” oraz IX rocznicę grupy Al-Anon.
Serdecznie dziękujemy za liczny udział, wspaniałą atmosferę oraz życzymy sobie i Wam kolejnych rocznic. Liczymy na Waszą obecność już za miesiąc!:)
Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej nowej strony facebookowej: