Zapraszamy na spotkanie rocznicowe w marcu

Zapraszamy do wspólnego obchodzenia kolejnych rocznic trzeźwości naszych absolwentów.
Podczas najbliższego spotkania obchodzić będziemy następujące rocznice trzeźwości:
I Rocznica trzeźwości Tomasza
I Rocznica trzeźwości Tadeusza
II Rocznica trzeźwości Leszka
III Rocznica trzeźwości Marka
oraz VI Rocznica trzeźwości Jacka
Serdecznie zapraszamy do świętowania we wspólnym gronie.