Warsztaty dla osób współuzależnionych

Opublikowano: 22 października 2019 przez: Tu i Teraz
Warsztaty dla osób współuzależnionych

Dnia 19 października 2019 r. odbyły się warsztaty dla osób współuzależnionych na temat „Destrukcyjne schematy zachowania osób współuzależnionych”. Warsztaty prowadził psycholog Władysław Gazołyszyn. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za  zaangażowanie i wspaniała atmosferę. Niżej publikujemy opinie uczestników warsztatów.

Warsztaty super… Sobotni dzień spędzony miło i pożytecznie. Wykłady dużo przekazały mi wiedzy o sobie samej. Psycholog Władziu jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim te warsztaty z całego serca.

Kasia, współuzależniona

Sobotnie warsztaty dla osób współuzależnionych były kolejnymi w których brałam udział i jestem z tego bardzo zadowolona. Spotkania te w dużej mierze maja ogromny wpływ na mój rozwój duchowy, na spokój i poczucie własnego JA. Wiedza tam zdobyta pozwala mi na cudowne życie z mężem – trzeźwym alkoholikiem, rozumienie jego potrzeb i zachowań. Na warsztatach pracowałam z dziewczynami, które mają taki sam problem, które są w stanie mnie zrozumieć. Cudownie spędzony czas. Gorąco polecam wszystkim współuzależnionym osobom.
Agata, żona alkoholika

Warsztaty były dla mnie szansą na zrozumienie i pogłębienie problemu jakim jest alkoholizm. Dla mnie są też czasem, który poświęcam dla swojego rozwoju i zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Jestem bardzo wdzięczna za organizowanie warsztatów ponieważ łączą one wiedzę teoretyczną z praktyką  życia codziennego. A możliwość wysłuchania doświadczeń innych osób pomaga zrozumieć to co dzieje się w moim życiu. 

Kinga, współuzależniona

Różnorodność form zaprezentowana na warsztatach pozwoliła mi szerzej spojrzeć i zrozumieć dany problem. Dziękuję.

Maria, współuzależniona

No cóż można powiedzieć… Serdecznie dziękuję i uważam, że  takie warsztaty są  bardzo potrzebne . Współuzależnienia  nie da się usunąć ale można nauczyć się  z tym zjawiskiem żyć . Jest wielka potrzeba zrozumienia osoby chorującej ale i wielka potrzeba  radzenia  sobie z problemem jakim jest alkoholizm. Ogromne zaskoczenie poznania własnego  Ja i cech osobowości, które   pomagają i przeszkadzają w codziennym moim  życiu i uświadomienie o skutkach i konsekwencjach, jakie niesie za sobą współuzależnienie,  jest bezcenne. Jeszcze raz dziękuję  organizatorom a przede wszystkim prowadzącemu Władysławowi  wielki szacunek i ukłon. Twoja wiedza jest wielka ale jeszcze  większa jest umiejętność przekazu. Dziękuję! 

Bogusia, współuzależniona

Było merytorycznie i empatycznie, jestem bardzo zadowolona.
Weronika, współuzależniona