REFLEKSJE JUBILATÓW

Opublikowano: 9 września 2019 przez: Tu i Teraz
REFLEKSJE JUBILATÓW

W czwartek 5 września 2019 r. odbyło się Spotkanie Rocznicowe absolwentów Ośrodku TI i TERAZ. Serdecznie dziękujemy wszystkim Jubilatom, ich rodzinom, bliskim przede wszystkim za Trzeźwość, za świadectwo pragnienia do nowego wartościowego życia!

ADAM IX ROCZNICA

Dziękuję Wam, Bogu i AA! Do zobaczenia za rok!

KRYSIA I ROCZNICA

Dla całej grupy “Zakamycze” i Terapeutów wszystkiego najlepszego!

BENEK XXVIII ROCZNICA

“TU i TERAZ” to ma sens! Dzięki “TU i TERAZ”, które opiera się na Programie AA. To pozwala mi na co dzień dostrzegać “sens życia”.

GRZEGORZ III ROCZNICA 

Tu i Teraz — III rocznica trzeźwości. Dziękuję!

KRZYSIEK IV ROCZNICA

Dziękować Bogu za to co tu dostałem i że poznałem Jego wolę. Staram się z Nim współpracować tak, jak mnie Wy uczyliście stać w prawdzie  i uczciwości wobec siebie i innych. To co prawda dopiero cztery lata ale mam w Bogu nadzieję, że dopiszę do tej czwórki zero.

STASZEK III ROCZNICA

Wiersze i bajki są prawdą życia. Zakamycze to cała prawda o nas, o alkoholikach, rasowych alkoholikach, wychowanych przez Zakamycze. Super rasowych i wspaniałych alkoholikach. Pozdrawiam Stanisław z Białego Stoku.

MARCIN I ROCZNICA

Tu i Teraz — zacznę nietypowo 🙂 Koncepcja życia, jaką miałem do września 2018 roku, udowodniła mi wielokrotnie, że po mojemu wytrzeźwieć po prostu nie da rady!!! Kiedy znalazłem się 1,5 miesiąca w śmierdzącym szambie, pozostało mi zadzwonić do swojego przyjaciela (alkoholika) i powiedział krótko: A czy teraz jestem w stanie zrobić wszystko żeby przestać PIĆ — odpowiedziałem bez zastanowienia z wielkim pragnieniem bycia trzeźwym — TAK, ZROBIĘ TERAZ WSZYSTKO. Dziś jestem rok trzeźwy. Marcin z Łazisk (Górnik)

BARTEK I ROCZNICA

I rocznica trzeźwości. Dzięki za wskazanie drogi i do zobaczenia w przyszłym roku.

MARIUSZ II ROCZNICA

Dziękuję za otwarcie oczu i serca.

GRZESIEK X ROCZNICA

Dziękuję za pamięć — za drogę do trzeźwości.

PAWEŁ I ROCZNICA

Jestem wdzięczny za to, że Was spotkałem.