REFLEKSJE JUBILATÓW

Opublikowano: 6 maja 2019 przez: Tu i Teraz
REFLEKSJE JUBILATÓW

W czwartek 2 maja 2019 r. odbyło się Spotkanie Rocznicowe absolwentów Ośrodku TI i TERAZ. Serdecznie dziękujemy wszystkim Jubilatom, ich rodzinom, bliskim przede wszystkim za Trzeźwość, za świadectwo pragnienia do nowego wartościowego życia!

MARIUSZ I ROCZNICA

Dziś I moja rocznica trzeźwości. Nowe życie, nowa lepsza jakość. Ten rok minął dość szybko, ale co najważniejsze na trzeźwo i z pełną świadomością. I cóż tu dużo mówić i pisać! Przyjazd do “TU i TERAZ” był najlepszą decyzją jaką podjąłem. Dziękuję wszystkim za pomoc i zrozumienie, dziękuję za nowe trzeźwe życie!

MARYSIA XI ROCZNICA

Mam dwie rodziny. Tą pierwszą prawie straciłam w skutek mojego picia. Moją drugą rodziną jest wspólnota niepijących alkoholików. Dzięki jej faktycznie urodziła się na nowo: odzyskała ciepło rodzinne, zaufanie męża i dzieci. Jestem przekonana, że wspólnota może istnieć beze mnie lecz ja bez wspólnoty nie potrafię. Dziękuję Wackowi za jego wzruszające słowa: “Marysiu… możesz! Nie jesteś samotna. Uwierz mi. Wszystko będzie dobrze…” Chcę powiedzieć te słowa dla wszystkich trzeźwiejących alkoholików — Wszystko będzie dobrze! Jesteśmy razem!

ŁUKASZ IX ROCZNICA

Chodzę na mitingi AA 2-3 razy w tygodniu. Mam sponsora i podopiecznych na programie 12 Kroków. Codziennie modlę się do mojej Siły Wyższej. To działa. Już 9 lat. Łukasz (tel. 602 416 110)

JACEK XI ROCZNICA

11 lat i miesiące dwa
Minęły szybko choć w rożnym tempie
Lecz istotnym jest pamiętać co dnia
O tym, co w życiu jest najważniejsze.

Ula i Jacek