REFLEKSJE JUBILATÓW

Opublikowano: 7 lutego 2020 przez: Tu i Teraz
REFLEKSJE JUBILATÓW
REFLEKSJE JUBILATÓW

W czwartek 6 lutego 2020 r. odbyło się Spotkanie Rocznicowe absolwentów Ośrodku TI i TERAZ. Serdecznie dziękujemy wszystkim Jubilatom, ich rodzinom, bliskim przede wszystkim za Trzeźwość, za świadectwo pragnienia do nowego wartościowego życia!

BOGDAN XI ROCZNICA

Bardzo dziękuję Terapii “Tu i Teraz” za to, że mogłem tu rozpocząć swoją drogę w trzeźwości. Dziękuję za wszystko, za to, że jesteście. Bogdan z rodzinką.

TOMEK IV ROCZNICA

Bardzo dziękuję Terapii Tu i Teraz i terapeutom. Tomek z rodziną.

PAWEŁ XIII ROCZNICA

Bardzo się cieszę, że byłem na terapii TU i TERAZ. To dało mi kopa na resztę życia i tak minęło już 13 lat. Polecam, pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy spowodowali, że się znalazłem w tym miejscu.

DOROTA XII ROCZNICA

Serdecznie dziękuje za zaproszenie na miting rocznicowy. Z wielką radością przyjęłam zaproszenie i przybyłam, aby wyrazić słowa i uczucie wdzięczności… za to, że powstało to miejsce, gdzie dzieją się cuda! Dziękuję dozgonnie śp. Wackowi, Terapeutom, Personelowi — jako mojej nowej rodzinie. Uleńko, Marysiu jesteście Kochane, że dbacie o to miejsce.

ANDRZEJ XI ROCZNICA

Dziękuję za wspaniały miting i wspaniałe chwile spędzone w gronie najbliższych.

PIOTR XI ROCZNICA

Dziękuję, że tutaj trafiłem i że Siła Wyższa pozwoliła mi, że nie piję.

MARTA I ROCZNICA

Wspaniały rok, wspaniali ludzie. Dziękuję, że pomogli i pokazali mi drogę trzeźwości i pokory do życia. Ważne jest, że nie piję i nie mam obsesji picia. Dziękuję wszystkim!

ROMANO I ROCZNICA

Byłem tu po roku — rok temu dramat fizyczny, psychiczny, totalna dupa! Dzisiaj miałem szczęśliwy dzień, byłem wśród ludzi, którzy mnie szanują, a przy mnie kobieta, którą kocham — chcę tu być za rok!