Boże Narodzenie w Tu i Teraz

Opublikowano: 29 listopada 2016 przez: Tu i Teraz
Boże Narodzenie w Tu i Teraz

Przed nami święta Narodzenia Pańskiego. Czas pełen magii, czarów i piękna. Czas radości i spełniania marzeń. To w te dni bardzo często nasze myśli skupiają się wokół Naszych najbliższych, a także nas samych. Boże Narodzenie to również czas narodzenia się czegoś nowego w Naszym życiu, bardzo często pełnego wiary i nadziei.

W tym szczególnym okresie Nasza Klinika oferuje pomoc osobom uzależnionym, dając im szansę na spędzenie tego wyjątkowego czasu w wyjątkowym towarzystwie i miejscu godnym zaufania, przy tradycyjnym stole wigilijnym.

Każdego roku Nasza Klinika oferuje terapię stacjonarną w rodzinnej atmosferze. Urokowi tego święta nadaje pięknie roziskrzona choinka, której zapach towarzyszy klientom i pracownikom przy świątecznych posiłkach. Tradycyjne potrawy przygotowane w przez znakomite gospodynie Tu i Teraz zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Boże Narodzenie to również czas wybaczania i postanowień na Nowy Rok. Jeżeli pragniesz zaznać spokoju, a także zaznać prawdziwej świątecznej atmosfery wśród przyjaciół i zmienić swoje życie, odważ się wykonać pierwszy krok ku szczęśliwej przyszłości. Świąteczny czas to również czas spotkań z najbliższymi, dlatego też w tym okresie zapraszamy wszystkie rodziny i przyjaciół, aby wspólnie z nami świętowały ten niezwykły czas. Serdecznie zapraszamy.