Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim zaproszonym Gościom, Naszym Absolwentom, Przyjaciołom oraz Sympatykom za tak liczne przybycie na nasze Wyjątkowe Spotkanie Rocznicowe, które odbyło się 5 lutego. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, za szczere i serdeczne życzenia oraz piękne świadectwa trzeźwego życia, będące nadzieją na lepsze jutro. Wszystkim, którzy w tym dniu obchodzili rocznice trzeźwości jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia oraz gratulacje !!!
Zapraszamy !!!
Zachęcamy do przesłuchania wywiadu przeprowadzonego w Naszej Klinice podczas Uroczystego Mityngu Rocznicowego 05.02.2015r. przez panią Katarzynę Pelc – redaktor Radia Kraków
Powiązane artykuły
Dlaczego alkohol uzależnia – jak i kiedy zaczyna się alkoholizm?
Do dziś nie znaleziono wyczerpującej odpowiedzi na pytanie – skąd bierze się...
Jak przestać pić? Jak żyć żeby nie pić?
Ile razy słyszeliśmy te i podobne im pytania. Słyszeliśmy tak od naszych klientów...
Jak rozpoznać alkoholika? – Zobacz czy czas na terapię
Uzależnienie od alkoholu, alkoholizm to jest okresowe picie alkoholu w celu...
Leczenie alkoholizmu prywatnie – dlaczego warto?
Prywatny Ośrodek Uzależnień Terapie "TU i TERAZ" specjalizuje się na leczeniu...