Wycieczka podhale

W piątek 05.06.2015 r. pojechaliśmy na całodzienną wycieczkę po Podhalu. Warunki atmosferyczne były idealne, co umożliwiło nam podziwianie pięknych górskich widoków. Odwiedziliśmy również kościółek w Małym Cichym i mieliśmy czas na indywidualną modlitwę. W ten sposób zadbaliśmy o ducha, ale nie zapomnieliśmy zadbać również o ciało- pyszny pstrąg i lody na deser były idealnym zakończeniem wycieczki.