Wycieczka do Doliny Mnikowskiej

Pierwsza letnia wycieczka za nami
W środę w towarzystwie terapeutów nasi podopieczni udali się na przyjemny spacer do Doliny Mnikowskiej
Wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu był miłym oderwaniem się od codziennych zajęć w ośrodku. Grupa wróciła rozbawiona i pełna pozytywnych emocji