Styczniowy noworoczny mityng rocznicowy

Serdecznie zapraszamy na otwarty mityng rocznicowy, który odbędzie się jak zwykle w pierwszy czwartek miesiąca, tj 03.01.2013 r.
Podczas mityngu obchodzić będziemy pierwszą rocznicę trzeźwości naszego absolwenta Marka, czwartą rocznicę trzeźwości Stasia oraz piątą rocznicę Doroty i szóstą rocznicę Marka.
Serdecznie wszystkich zapraszamy!
Korzystając z okazji, że kolejny mityng przypada w nowym 2013 roku pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Życzymy wam wszystkim pomyślności, sił, wytrwałości oraz pogody ducha w Nowym Roku!
Zapraszamy również na poniedziałkowy mityng sylwestrowy.