Spotkanie rocznicowe w styczniu

Zapraszamy do świętowania rocznic trzeźwości naszych absolwentów, które odbędą się w pierwszy czwartek miesiąca tj. 01.01.2015 r. o godz. 19.00
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa.

Zapraszamy do świętowania rocznic trzeźwości naszych absolwentów, które odbędą się w pierwszy czwartek miesiąca tj. 01.01.2015 r. o godz. 19.00
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa.