Spotkanie rocznicowe w lipcu 2015 r

Zapraszamy do wspólnego obchodzenia kolejnych rocznic trzeźwości naszych absolwentów. Spotkanie rocznicowe odbędzie się jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca tj. 02.07.2015 r. o godz. 19.00.
Podczas najbliższego spotkania obchodzić będziemy następujące rocznice trzeźwości:
I rocznicę:
- Dawid
- Sebastian
II rocznicę:
- Piotr
III rocznicę:
- Agata
- Piotr
- Rafał
- Monika
- Wiola
IV rocznicę:
- Karol
- Andrzej
V rocznicę:
- Sławek
VI rocznicę:
- Małgosia
VII rocznicę:
- Adam
- Janusz
VIII rocznicę:
- Andrzej