Spotkanie rocznicowe w czerwcu 2015 r

Serdecznie zapraszamy do wspólnego obchodzenia kolejnych rocznic trzeźwości naszych Absolwentów. Spotkanie rocznicowe odbędzie się jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca tj. 04.06.2015 r. o godzinie 19:00.
Swoje rocznice trzeźwości świętować będą:
I rocznicę:
· Janusz
· Darek
· Łukasz
V rocznicę:
· Władysław
· Sebastian
VII rocznicę:
· Krzysztof
VIII rocznicę:
· Zofia
· Tomasz
Serdecznie zapraszamy!