REFLEKSJE  JUBILATÓW

Opublikowano: 10 lutego 2019 przez: Tu i Teraz
REFLEKSJE  JUBILATÓW

W czwartek 7 lutego 2019 r. odbył się Miting Rocznicowy absolwentów Ośrodku TI i TERAZ. Serdecznie dziękujemy wszystkim Jubilatom, ich rodzinom, bliskim przede wszystkim za Trzeźwość, za świadectwo pragnienia do nowego wartościowego życia!

Publikujemy refleksje naszych Jubilatów.

MIETEK, I ROCZNICA. Wielkie i serdecznie dzięki za pomoc w utrzymywaniu trzeźwości wszystkim osobom związanym z Ośrodkiem TU i TERAZ!

PAWEŁ, XII ROCZNICA. 12 lat minęło bez alkoholu. 12 lat bardzo szczęśliwego Życia – cieszy mnie to bardzo i nie zamieniłbym tego na coś innego.

BOŻENA, I ROCZNICA. To dzięki temu miejscu jestem Tu i Teraz. Dziękuję!

LESZEK, IX ROCZNICA. 9 lat nowy i szczęśliwy bez alkoholu dzięki TU i TERAZ.

WOJTEK, X ROCZNICA. 10 lat jestem trzeźwy i szczęśliwy. Dziękuję wszystkim!

BOGDAN, X ROCZNICA. Bardzo dziękuję TU i TERAZ za całe dobro, które otrzymałem przez 10 lat trzeźwości. Bardzo dziękuję Wackowi i wszystkim osobom z których  mogłem czerpać wzór w trzeźwości i za to że zawsze mogę na nich liczyć. Z szacunkiem dla Was wszystkich — Bogdan z rodziną

MONIKA, X ROCZNICA. Gdyby ktoś powiedział 10 lat temu, że nie będę pić — zabiłabym śmiechem! Dziś jestem Tu i Teraz, trzeźwa, radosna, pełna wartości, z przyjaciółmi, chce mi się żyć! To wszystko dzięki terapii — “Zakamyczu”, Wackowi i całej cudownej atmosferze jaka tu jest i przede wszystkim ludziom! Nauczyliście mnie żyć na nowo, czerpać radość z życia i ludzi. To tak szalenie ważne i cenne. Dziękuję wszystkim z całego serducha – jest we mnie ogrom wdzięczności, szacunku ale też pokory. Kocham was wszystkich!

ANDRZEJ, X ROCZNICA. Dzięki terapii w TU i TERAZ mogę obchodzić tą piękną 10 rocznicę trzeźwości. Zawdzięczam ja i jej założycielowi Wackowi, terapeutom oraz pracownikom Ośrodka. Radość moja jest wielka dlatego że tą wspaniałą rocznicę obchodzę z moimi wspaniałymi koleżankami  Moniką i Małgosią oraz kolegami Piotrem, Bogusiem i Wojtkiem. 

MAŁGOSIA, X ROCZNICA. Dzięki pobytowi  tu w Tu i Teraz mam teraz nowe życie o którym nawet nie śniłam. Codziennie dziękuję mojej Sile Wyższej za te łaski  wspaniałego męża, dobrą pracę, kochanych przyjaciół. Wszystko zaczęło się TU 6 lutego 2009 roku. Ogromną radością dodatkowo jest to, że po 10 latach spotykam tu moich przyjaciół z grupy — Monikę, Wojtka, Piotra, Andrzeja i Bogusia.