Refleksje jubilatów

tit-graf-13

 

6 lat temu usiadłem w fotelu na sali w ośrodku “Tu i Teraz”… Załamany, ze zrujnowanym zdrowiem, bez pracy, pieniędzy i jakiejkolwiek nadziei na poprawę sytuacji. Alkohol zabrał mi wszystko, łącznie z godnością, a ja nie umiałem przestać pić dłużej niż na 2-3 dni. Byłem wrakiem człowieka, który niechybnie dążył ku śmierci.

Dzisiaj usiadłem w tym samym fotelu z okazji swojej 6-tej rocznicy trzeźwości…Zadbany, zdrowy, uśmiechnięty, szczęśliwy! Po problemach materialnych i całym syfie, jaki w życiu narobiłem, zostało jedynie wspomnienie. Nigdy w moim życiu nie czułem takiego spokoju i radości, jakie odczuwam teraz, pisząc te słowa.

Niewielu z nas dostaje od życia drugą szansę, a jeszcze mniej potrafi ją wykorzystać. Ja to zrobiłem…6 lat temu narodziłem się na nowo i rozpocząłem najwspanialszą podróż swojego życia ku trzeźwości i samorealizacji. Nic z tego o czym piszę, nie byłoby możliwe bez ludzi którzy tworzą od lat ten ośrodek oraz fantastycznych terapeutów, którzy dokonują każdego dnia cudów. Dziękuję Wam kochani z całego serca!

Piotrek (42 lata), 6 lat trzeźwości.

 

Uzyskaj Pomoc Natychmiast!

+48 669 969 209

Konsultujemy i wspieramy całodobowo