REFLEKSJE JUBILATÓW

Opublikowano: 11 marca 2019 przez: Tu i Teraz
REFLEKSJE JUBILATÓW

W czwartek 7 marca 2019 r. odbył się Miting Rocznicowy absolwentów Ośrodku TI i TERAZ. Serdecznie dziękujemy wszystkim Jubilatom, ich rodzinom, bliskim przede wszystkim za Trzeźwość, za świadectwo pragnienia do nowego wartościowego życia!

KAROL I ROCZNICA
Dzięki temu Ośrodkowi i przyjaciołom którzy go prowadzą jestem z powrotem TU i TERAZ na pierwszej rocznicy. Dzięki wam za ten rok.

ELA III ROCZNICA

Dziś moja trzecia rocznica, przyjazd tutaj to najlepsza decyzja w moim życiu.

WLÓDEK III ROCZNICA

Ukończyłem terapię w marcu 2016 r. Trzy lata trzeźwości — mityngi, sponsor, warsztaty… Jestem bardzo wdzięczny przede wszystkim Wackowi i terapeutom — dla mnie ważne jest to, że terapeuci TU i TERAZ mają własne doświadczenia choroby alkoholowej. Byłem wśród “swoich”. Pamiętam i lubię swoją grupę — Henia, Basia, Tomek, Jan… Życzę nam wszystkim powodzenia i pogody ducha.

GRZESIEK III ROCZNICA

Minęły właśnie trzy lata, odkąd Wam i trochę sobie odzyskałem życie… To były trudne ale szczęśliwe lata. Praca nad sobą i pilnowanie tego co tutaj dostałem powodują, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Świat jest piękny, a ja tyle lat tego nie widziałem. Przede mną wiele pracy, ale liczę, że rok po roku będzie wszystko toczyło się w dobrym kierunku. W kierunku trzeźwości…

HENIA III ROCZNICA

Moja trzecia rocznica trzeźwości: Wielkie dzięki za moją trzeźwość.

RADEK III ROCZNICA

Trzeźwość — to słowo którego nie za bardzo rozumiałem przed przybyciem do TU i TERAZ przed trzema laty. Nigdy nie myślałem, że poznam znaczenie tego słowa.Teraz po tym jak ludzie w tym miejscu uświadomili Mi, że jest poprawne znaczenie tego słowa i życie według jego znaczenia, to chcę i żyję w Trzeźwości. Jest Mi to słowo słowem przywódczym, ważnym w codziennym życiu.

BASIA III ROCZNICA

To już trzy lata jak żyję w trzeźwości, jestem szczęśliwa że trafiłam do kliniki która uratowała mi życie. Dziękuję za wszystko.