Podziękowania

Pragniemy Wszystkim podziękować za obecność na spotkaniu, którego gościem był nasz opiekun duchowy Ojciec Jacek. Dziękujemy Jadzi za pyszne ciasto i wszystkim naszym Przyjaciołom i Sympatykom za otwartość i miłą

Pragniemy Wszystkim podziękować za obecność na spotkaniu, którego gościem był nasz opiekun duchowy Ojciec Jacek. Dziękujemy Jadzi za pyszne ciasto i wszystkim naszym Przyjaciołom i Sympatykom za otwartość i miłą