Jak sie bawic bez alkoholu

Aktualności

 

W sobotę, 24 lipca uczestniczyliśmy w uroczystym spotkaniu z okazji XVI rocznicy zaprzyjaźnionej z nami grupy „Ukleina”. Po części oficjalnej był czas na grilla, ale także na tańce i zabawę. Bawiliśmy się do północy. Mogliśmy zobaczyć i samemu spróbować, jak można bawić się bez alkoholu i przekonać się, że jest to nie tylko możliwe, ale też daje dużo satysfakcji i radości. Wróciliśmy około północy we wspaniałych nastrojach i zadowoleni z pierwszych trzeźwych wrażeń z zabawy wypełnionej śmiechem, towarzyskimi rozmowami, tańcami.

 

Uzyskaj Pomoc Natychmiast!

+48 669 969 209

Konsultujemy i wspieramy całodobowo