lek. med. Mariusz Szczęsny

Opublikowano: 12 kwietnia 2018 przez: Tu i Teraz

Lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, psychiatra, na stałe współpracujący z Ośrodkiem Terapie "TU i TERAZ", wykonuje odtrucia alkoholowe, wspiera leczenie osób uzależnionych przebywających w Klinice na terapii leczenia alkoholowego.

CZYTAJ DALEJ...

lek. med. Wojciech Jarosz

Opublikowano: przez: Tu i Teraz

Kardiolog, na stałe współpracujący z Ośrodkiem Terapie "TU i TERAZ", od wielu lat sprawuje opiekę lekarską nad osobami uzależnionymi. Wykonuje odtrucia, badania Ekg, Usg.

CZYTAJ DALEJ...

MEDICUS

Opublikowano: przez: Tu i Teraz

Firma z którą współpracujemy, powstała w 1990 roku z założeniem realizowania wizyt lekarskich w miejscu wezwania przez chorego. Umiejętności i kwalifikacje zespołu pozwalają na szybkie rozpoznanie i leczenie problemów zdrowotnych przy jednoczesnym komforcie obsługi w warunkach domowych.

CZYTAJ DALEJ...

Magdalena Korpak

Opublikowano: przez: admin

Dba o ład i porządek w Ośrodku. Rozumie cierpienie osób uzależnionych i ich bliskich. Wspiera ich swoim miłym i ciepłym usposobieniem.

CZYTAJ DALEJ...

Urszula Oleksak

Opublikowano: przez: Tu i Teraz

Dobry duch naszego Ośrodka. Przeszła własna terapię dla osób współuzależnionych. W naszym Ośrodku pojawiła się w 2007roku z powodu alkoholizmu swojego męża. Dziś jej mąż jest trzeźwym człowiekiem, ona natomiast pracuje na stałe w Ośrodku dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi zmagającymi się z chorobą alkoholową. Z pełnym zaangażowaniem wspiera wszystkie osoby współuzależnione pojawiające się u naszym Ośrodku. Na co dzień otacza swą opieką i dobrym sercem naszych klientów przebywających na terapii. Dba o ich dobre samopoczucie w naszym domu.

CZYTAJ DALEJ...

Włodzimierz Czapaj

Opublikowano: przez: Tu i Teraz

Posiada własne doświadczenia związane z chorobą alkoholową — przeszedł terapię w Ośrodku TU i TERAZ. Ukończył kurs szkoleniowy na kierunku “Terapia uzależnień”, nadal pogłębia swoją wiedzę terapeutyczną w zakresie alkoholizmu. W Ośrodku prowadzi terapię indywidualną i grupową. Zawodowy dziennikarz, specjalista ds. marketingu i PR, zapewnia prezentację Ośrodka w sferze medialnej.

CZYTAJ DALEJ...

Olena Krasovska

Opublikowano: przez: Tu i Teraz

Muzykoterapeuta, pedagog, terapeuta. Ukończyła Wyższą Szkołę Muzyczną w Żytomierzu w klasie fortepianu, Studia magisterskie z Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Studia Podyplomowe na kierunku Pedagogika Terapeutyczna na UJ, Studia Podyplomowe z Muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Krakowie. W naszym Ośrodku prowadzi zajęcia z Muzykoterapii, która jest jej wielką pasją. Interesuje się również wokaloterapią, psychologią oraz tańcem nowoczesnym. Jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą. Jej kreatywność oraz poczucie humoru działają jak balsam na dusze naszych podopiecznych.

CZYTAJ DALEJ...

Benedykt Bednarz

Opublikowano: przez: Tu i Teraz

W ośrodkach leczenia uzależnień od alkoholu pracuje od 15 lat jako terapeuta. Od ponad 27 lat trzeźwiejący alkoholik. Pierwsze 5 lat trzeźwości w USA, gdzie też ukończył profesjonalną terapię na programie Minessota. Doświadczenie i siła duchowa pozwala mu na dobry kontakt z osobami uzależnionymi. Jak nikt inny rozumie rodziny dysfunkcyjne (alkoholowe) oraz dorosłe dzieci alkoholików. Swoją pozytywną energią dzieli się ze wszystkimi potrzebującymi. Jego dewiza to "sympatia i szacunek". Z naszym Ośrodkiem na stałe współpracuje od 8 lat.

CZYTAJ DALEJ...
  • 1
  • 2