Leczenie alkoholizmu w Krakowie
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

+48 669 969 209 lub +48 12 625 04 20

Kadra

Maria Migdał

Dyrektor Ośrodka, terapeuta uzależnień
Terapeuta ds. uzależnień, związana z Ośrodkiem od 2008r. Przeszła własną terapię - terapię podstawową i terapię pogłębioną, ukończyła Cykl Warsztatów Rozwoju Osobistego oraz Warsztaty o przemocy w rodzinie. Dzięki swojemu ciepłemu usposobieniu i doświadczeniu, jako absolwentka terapii potrafi jak nikt inny zaopiekować się klientami, którzy szczególnie w pierwszych dniach  pobytu mogą czuć się nieswojo i niepewnie. Dzięki własnemu doświadczeniu z ogromnym wyczuciem, empatią i profesjonalizmem pomaga klientom przebywającym na leczeniu oraz ich rodzinom. Ponadto perfekcyjnie organizuje pracę naszego Ośrodka. Dba o dobrą atmosferę pracy całego personelu i zespołu współpracującego z Ośrodkiem. Z pasją pogłębia swoją wiedzę na temat choroby alkoholowej i innych uzależnień dalej korzystając z różnego rodzaju warsztatów i kursów.

Agata Kotulska

Zastępca dyrektora Ośrodka
Ukończyła terapię dla osób współuzależnionych. Współuzależniona. Pojawiła się w naszym Ośrodku w związku z chorobą męża, obecnie trzeźwego alkoholika. Po ukończeniu terapii przez męża rozpoczęła pracę w Ośrodku by pomagać osobą współuzależnionym i wspierać naszych klientów. W Ośrodku zajmuje się grupą wsparcia dla rodzin osób uzależnionych. Jest pełna energii, pozytywnego myślenia i empatii. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi osobami potrzebującymi wsparcia i jej doświadczenia związanego z codziennym życiem z alkoholikiem. Na co dzień w Ośrodku zajmuje się również pracą administracyjno-biurową.

Zbigniew Baran

Terapeuta uzależnień
Terapeuta ds. uzależnień, pedagog. Ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Filozoficzno- Pedagogicznej. Przez wiele lat pracował jako pedagog z młodzieżą szkolną i osobami niepełnosprawnymi. Współpracował z ośrodkami leczenia uzależnień. Posiada własne doświadczenia związane z chorobą alkoholową. Przeszedł własną podstawową i pogłębioną terapię związaną z chorobą alkoholową jak również terapie rozwoju osobistego. Nadal pogłębia swoją wiedzę w zakresie choroby alkoholowej i innych uzależnień.  W Ośrodku prowadzi terapię grupową i indywidualną.

Władysław Gazołyszyn

mgr psychologii, psychoterapeuta, superwizor
Ukończył studia Psychologia Stosowana w Tarnopolskim Eksperymentalnym Instytucie Edukacji Pedagogicznej, ponadto ukończył wiele kursów organizowanych przez Stowarzyszenie Terapeutów. Członek Europejskiej Asocjacji Psychoterapeutów, lider grup Balinta , założyciel Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Somatycznej. Dzięki swojej kompetencji oraz doświadczeniu wspiera pracę Ośrodka. Czerpie radość z pomocy innym. Jako psycholog kliniczny prowadzi sesje indywidualne oraz wspiera pracę grupy terapeutycznej.

Benedykt Bednarz

terapeuta
W ośrodkach leczenia uzależnień od alkoholu pracuje od 15 lat jako terapeuta. Od ponad 27 lat trzeźwiejący alkoholik. Pierwsze 5 lat trzeźwości w USA, gdzie też ukończył profesjonalną terapię na programie Minessota. Doświadczenie i siła duchowa pozwala mu na dobry kontakt z osobami uzależnionymi. Jak nikt inny rozumie rodziny dysfunkcyjne (alkoholowe) oraz dorosłe dzieci alkoholików. Swoją pozytywną energią dzieli się ze wszystkimi potrzebującymi. Jego dewiza to "sympatia i szacunek". Z naszym Ośrodkiem na stałe współpracuje od 8 lat.

Olena Krasovska

terapeuta, muzykoterapeuta
Muzykoterapeuta, pedagog, terapeuta. Ukończyła Wyższą Szkołę Muzyczną w Żytomierzu w klasie fortepianu, Studia magisterskie z Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Studia Podyplomowe na kierunku Pedagogika Terapeutyczna na UJ, Studia Podyplomowe z Muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Krakowie. W naszym Ośrodku prowadzi zajęcia z Muzykoterapii, która jest jej wielką pasją. Interesuje się również wokaloterapią, psychologią oraz tańcem nowoczesnym. Jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą. Jej kreatywność oraz poczucie humoru działają jak balsam na dusze naszych podopiecznych.

Włodzimierz Czapaj

instruktor ds. terapii uzależnień
Posiada własne doświadczenia związane z chorobą alkoholową — przeszedł terapię w Ośrodku TU i TERAZ. Ukończył kurs szkoleniowy na kierunku “Terapia uzależnień”, nadal pogłębia swoją wiedzę terapeutyczną w zakresie alkoholizmu. W Ośrodku prowadzi terapię indywidualną i grupową. Zawodowy dziennikarz, specjalista ds. marketingu i PR, zapewnia prezentację Ośrodka w sferze medialnej.

Urszula Oleksak

Kierownik socjalny
Dobry duch naszego Ośrodka. Przeszła własna terapię dla osób współuzależnionych. W naszym Ośrodku pojawiła się w 2007roku z powodu alkoholizmu swojego męża. Dziś jej mąż jest trzeźwym człowiekiem, ona natomiast pracuje na stałe w Ośrodku dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi zmagającymi się z chorobą alkoholową. Z pełnym zaangażowaniem wspiera wszystkie osoby współuzależnione pojawiające się u naszym Ośrodku. Na co dzień otacza swą opieką i dobrym sercem naszych klientów przebywających na terapii. Dba o ich dobre samopoczucie w naszym domu.

Magdalena Korpak

Opiekun socjalny
Dba o ład i porządek w Ośrodku. Rozumie cierpienie osób uzależnionych i ich bliskich. Wspiera ich swoim miłym i ciepłym usposobieniem.

MEDICUS

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska
Firma z którą współpracujemy, powstała w 1990 roku z założeniem realizowania wizyt lekarskich w miejscu wezwania przez chorego. Umiejętności i kwalifikacje zespołu pozwalają na szybkie rozpoznanie i leczenie problemów zdrowotnych przy jednoczesnym komforcie obsługi w warunkach domowych.

lek. med. Wojciech Jarosz

Kardiolog, na stałe współpracujący z Ośrodkiem Terapie "TU i TERAZ", od wielu lat sprawuje opiekę lekarską nad osobami uzależnionymi. Wykonuje odtrucia, badania Ekg, Usg.

lek. med. Mariusz Szczęsny

Lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, psychiatra, na stałe współpracujący z Ośrodkiem Terapie "TU i TERAZ", wykonuje odtrucia alkoholowe, wspiera leczenie osób uzależnionych przebywających w Klinice na terapii leczenia alkoholowego.

ADRES

Prywatny Ośrodek Uzależnień
Terapie „TU i TERAZ”

ul. Zakamycze 37A
30-240 Kraków

GODZINY OTWARCIA

Kontakt telefoniczny 24/7
Zadzwoń do nas, a jeśli numer
będzie zajęty, oddzwonimy.

KONTAKT

+48 669 969 209
+48 669 969 309
+48 669 969 409

tuiterazterapie@gmail.com