Leczenie alkoholizmu w Krakowie
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

+48 669 969 209 lub +48 12 625 04 20

Kadra

Maria Migdał

Terapeuta uzależnień, dyrektor Ośrodka
Certyfikowany terapeuta uzależnień. Ukończyła terapię w Klinice w 2008 r. oraz terapię pogłębioną, cykl szkoleń "Warsztaty Rozwoju Osobistego" oraz "Warsztaty o przemocy w rodzinie". Prowadzi terapie grupowe i indywidualne, konsultacje. Jest osobą pierwszego kontaktu telefonicznego i osobistego. Jej pasją jest podróżowanie, literatura psychologiczna, fotografia.

Agata Kotulska

Instruktor ds. terapii uzależnień, zastępca dyrektora Ośrodka
Certyfikowany instruktor terapii uzależnień. Ukończyła terapię dla osób współuzależnionych. Prowadzi terapie grupowe, zajmuje się grupą wsparcia dla rodzin osób uzależnionych. Na  co dzień zajmuje się również pracą administracyjno-biurową. Jest osobą pierwszego kontaktu w komunikacjach z klientami. Interesuje się podróżami, filmami. 

Zbigniew Baran

Terapeuta uzależnień, pedagog
Certyfikowany terapeuta uzależnień. Ukończył studia magisterskie w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej. Posiada własne doświadczenia związane z chorobą alkoholową, od 2010 roku jest trzeźwiejącym alkoholikiem. Przeszedł własną pogłębioną terapię jak również terapie rozwoju osobistego. W Ośrodku prowadzi terapię grupową i indywidualną i terapię pogłębioną. Zainteresowania – sztuka, literatura.

Władysław Gazołyszyn

Mgr psychologii, psychoterapeuta, superwizor
Ukończył studia Psychologii Stosowanej w Tarnopolskim Eksperymentalnym Instytucie Edukacji Pedagogicznej. Członek Europejskiej Asocjacji Psychoterapeutów, lider grup Balinta. Prowadzi warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Jako psycholog prowadzi sesje indywidualne oraz wspiera pracę grupy terapeutycznej.

Grzegorz Nałęcz Nieniewski

Terapeuta uzależnień, pedagog
Ukończył studia z pedagogiki o specjalności resocjalizacyjnej w Akademii Ignacianum w Krakowie. W Ośrodku TU i TERAZ prowadzi terapię grupową i indywidualną. Własną roczną terapię odbył w latach 1996-1997. Jest pasjonatem trzeźwości, w latach trzeźwienia uczestniczył na ponad 3000 Mitingach Anonimowych Alkoholików i Anonimowych Narkomanów. Zainteresowania – motocykle, filmy.

Olena Krasovska

Terapeuta, muzykoterapeuta, pedagog

Ukończyła Studia magisterskie z Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Studia Podyplomowe na kierunku Pedagogika Terapeutyczna na UJ, Studia Podyplomowe z Muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Krakowie. W Ośrodku prowadzi zajęcia z muzykoterapii, która jest jej wielką pasją, wykorzystuje swoją wiedzę terapeutyczną. Interesuje się wokaloterapią, psychologią oraz tańcem nowoczesnym.

Włodzimierz Czapaj

Instruktor ds. terapii uzależnień
Certyfikowany instruktor terapii uzależnień. Posiada własne doświadczenia związane z chorobą alkoholową – ukończył terapię w TU i TERAZ w 2016 roku. W Ośrodku prowadzi terapię indywidualną i grupową. Będąc specjalistą ds. marketingu i PR zapewnia prezentację Ośrodka w sferze medialnej. Jest miłośnikiem fotografii.

Magdalena Korpak

Instruktor ds. terapii uzależnień
Certyfikowany instruktor terapii uzależnień. Z Ośrodkiem TU i TERAZ współpracuje od 2018 r., prowadzi terapię grupową. Rozumie osoby uzależnione i ich bliskich, chętnie i z empatią wspiera ich poprzez szczere i ciepłe rozmowy. Pasja – języki obce, rozwój osobisty, relacje interpersonalne.

Urszula Oleksak

Opiekun socjalny
Od 2008 roku współpracuje z TU i TERAZ. Na co dzień otacza swą opieką i troską naszych klientów przebywających na terapii. Dba o ich dobre samopoczucie i komfort pobytu. Z pełnym zaangażowaniem wspiera wszystkie osoby współuzależnione. Przeszła własną terapię dla osób współuzależnionych. Zainteresowania – podróży, muzyka.

MEDICUS

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska
Firma z którą współpracujemy, powstała w 1990 roku z założeniem realizowania wizyt lekarskich w miejscu wezwania przez chorego. Umiejętności i kwalifikacje zespołu pozwalają na szybkie rozpoznanie i leczenie problemów zdrowotnych przy jednoczesnym komforcie obsługi w warunkach domowych.

lek. med. Wojciech Jarosz

Kardiolog, na stałe współpracujący z Ośrodkiem Terapie "TU i TERAZ", od wielu lat sprawuje opiekę lekarską nad osobami uzależnionymi. Wykonuje odtrucia, badania Ekg, Usg.

lek. med. Mariusz Szczęsny

Lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, psychiatra, na stałe współpracujący z Ośrodkiem Terapie "TU i TERAZ", wykonuje odtrucia alkoholowe, wspiera leczenie osób uzależnionych przebywających w Klinice na terapii leczenia alkoholowego.

ADRES

Prywatny Ośrodek Uzależnień
Terapie „TU i TERAZ”

ul. Zakamycze 37A
30-240 Kraków

GODZINY OTWARCIA

Kontakt telefoniczny 24/7
Zadzwoń do nas, a jeśli numer
będzie zajęty, oddzwonimy.

KONTAKT

+48 669 969 209
+48 669 969 309
+48 669 969 409

tuiterazterapie@gmail.com

КОНТАКТ