Czy reklamy leków w telewizji mogą być niebezpieczne dla osoby uzależnionej?
Reklamy leków w telewizji są powszechnym zjawiskiem, które budzi wiele dyskusji. Przekazy te mogą wpływać na społeczeństwo, a w szczególności na osoby podatne na uzależnienia. Promowanie leków w mediach rodzi również pytania o charakterze etycznym, zwłaszcza gdy dotyczy substancji o potencjale uzależniającym. Tego rodzaju komunikaty mogą pogłębiać istniejące problemy i utrudniać proces...